İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nikahlarda Canlı Yayın Dönemi…

Antakya’da kurulan mutlu yuvaların ilk adımını oluşturan ve belediye nikah salonunda yapılan nikâh merasimleri, evlenecek çiftlerin onay vermesi halinde artık Antakya Belediyesi’nin www.antakya.bel.tr adlı internet sitesinden canlı olarak izlenebiliyor. Uygulamaya göre sitedeki “Canlı Yayınlar” mönüsüne girerek, o andaki nikâh törenini başından son anına kadar izleme imkânına kavuşuyorsunuz.
 
Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, evlenecek çiftlerin nikah törenlerine gelemeyen veya uzakta olan akraba ve tanıdıklarını dikkate alarak böyle bir uygulama başlattıklarını söyleyerek, “Nikah törenleri insanların hayatlarında unutamayacakları önemli ve güzel anlardanbiridir. Evlenen çiftlerin akraba ve dostları da bu mutlu anlara şahit olmak isterler.
 
Başlatmış olduğumuz bu uygulama dost ve akrabaların çiftlerin mutluluğuna ortak olmalarına imkân tanıyor” dedi. Evlenen çiftler ve aileleri de uygulamadan duydukları mutluluğu dile getirerek, mutlu anlarının dost ve akrabaları tarafından şahit olmalarına imkân sağlayan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir