İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Öğrencilerin final başarısı…

 Hatay Nizamettin özkan ılköğretim Okulu öğrenci ve öğretmenleri muhteşem bir final gecesi düzenledi.

 Hatay Nizamettin özkan ılköğretim Okulu öğretmenlerinin ve öğrencilerinin birlikte hazırladıkları muhteşem gece, Hatay ıl Kültür Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleştirildi.

 Hatay Nizamettin özkan ılköğretim Okulu’nun düzenlediği geceye, Teftiş Kurulu Başkanı Mustafa Uğural, ıl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ısmail Alıcı, Zeynel Abidin şenses, Mehmet Keskin katıldı. ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç ise düzenlenen etkilik nedeniyle Okul Müdürü başta olmak üzere tüm personelleri ve öğrencileri kutladığına dair bir mesaj gönderdi.

 Hatay Nizamettin özkan ılköğretim Okulu’nun veda gecesi; Okul Müdürü Salih Er, Okul Başmüdür Yardımcısı Uğur Yurttagül, Okul Müdür Yardımcıları Hamca çolak, Uğur Aşır, Aykut Gökçe, Sabahat Dükkancı’nın yanı sıra, öğretmenler Destegül Zeytineli, Aslı öcal, Aytaç Oral, Berna Lilay Aslan, Döner Erbay, Gülten Ergün, Arzu Taşyürek, Banu Gider, Sırriye Erkol ve Erhan Büyüksökmen ile öğrencilerin büyük çalışmalarıyla başarıyla gerçekleşti.  öğrencilerin, öğretmenlerinin nezaretinde yaptığı gösteriler, izleyiciler tarafından beğeni kazandı.
 Hatay Kültür Merkezi’nde yapılan gecede öğrenciler; tiyatro, dans, şiir ve çeşitli gösterilerle sahne aldı. öğrenciler ayrıca, kendi eli işleriyle yaptıkları eserleri Hatay Kültür Merkezi Salonu’nda sergiledi.

 Okul Müdürü Salih Er ise yaptığı kısa konuşmada, 6 Haziranda yapılacak olan SBS öncesinde öğrencilerin moral ve motivasyonunun daha iyi olması için bu tür etkinliklere yer verdiklerini söyleyerek, bu gecede emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti.

 Geceye, öğretmenlerin ve idarecilerin yanı sıra çok sayıda veli ve öğrenci katıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir