İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Plaj Voleybolu Konserle Sona Erdi

Geçen yıl ilk olarak gerçekleştirilen plaj voleybolu etkinliğinin 2. si olan geneleksel plaj voleybolu turnuvası 22/23/24 Haziran Tarihlerinde gerçekleştirildi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
2.Geleneksel plaj voleybolu açılış konuşmasında söz alan Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin “Böyle güzel etkinliklerimiz devam edecek, bu uygulamayla siz gençlerinde sınav stresini biraz olsun atmasını sağlamaya çalıştık, diliyorum ki centilmence karşılaşmalar olur, geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum  “dedi ve Voleybol Karşılaşmalarını başlattı.
 
 
 
2.Geleneksel Plaj Voleybolu 36 Erkek takımı ve 8 bayan takımı olmak üzere toplam 44 takım ile başladı takımlar önce kendi aralarında yapılan maçlardan sonra çeyrek final, yarı final ve final karşılaşmaları yapıldı. Erkeklerde finale kalan Rıdvan -Kaya ve Yusuf -şahay ikilisi Bayanlarda finale kalan Münevver-Ezgi ve Yeşim-Nur ıkilisi arasında çekişmeli geçen maçtan sonra Erkeklerde Birinciliği Rıdvan-Kaya ıkilisi kazandı. Bayanlarda Birinciliği alan Takım ise Yeşim – Nur ikilisi oldu Yarışmada Birincilere Tüm Altın ıkincilere Yarım Altın ödülü verildi.
 
 
 
2.Geleneksel Plaj Voleybolunda Birinci olan takımlara ödüllerini Dörtyol Belediye Başkanı Sayın Fadıl Keskin Verdi.
 
 
 
ödül ve Madalya töreninin ardından Dörtyollu gençlerimizin yoğun isteği üzerine Dörtyola getirelen ikili Türkçe rap konseri verdi. Konserde muhteşem bir kalabalık ile birlikte Arsız Bela ve Esmer Maruz ıkilisin söylediği güzel rap şarkılarıyla gençlerimize hem sınav stresini atmış oldular hemde gönüllerince eğlendiler.
 
 
 
Konser Arsız Bela ve Esmer Maruz’un birbirinden güzel şarkıları ile sona erdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir