İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Polis Basınla buluştu…

Hatay Emniyet Müdürlüğü Güvenlik şube yetkilileri ile Antakya’ daki basın mensupları kahvaltıda buluştu. Hatay Emniyet Müdürlüğü Güvenlik şubesi’ nin basın mensupları için polis evinde verdiği kahvaltıda konuşan Hatay Emniyet Müdür yardımcısı ızzettin Emre, polis ve basının birlikte çalıştığını bu nedenle sorunları birlikte yaşadıklarını söyledi.
 
Hatay Emniyet Müdürlüğü polis evinde verilen kahvaltıya güvenlik şube müdürü Numan şahapoğlu, güvenlik şubesinde komiser olarak görev yapan Hakan Bağdemir ve Murat Dinçarslan yanısıra basın mensupları katıldılar.
 
Müdür yardımcısı ızzettin Emre, Hatay’ ın huzurlu bir kent olduğunu ancak zaman zaman bazı olayların yaşandığına dikkat çekerek, Burası gerçekten bir medeniyetler kenti. Burada insanların yıllarca birlikte kardeşçe bir arada yaşadığını biliyoruz. 
 
Hatay insanı gerçekten güvenlik güçlerine karşı her zaman saygılıdır. Aynı saygıyı bizim meslektaşlarımızda göstermektedir. Bu nedenle burada basın mensuplarıyla huzur ve sıkıntıyı birlikte yaşıyoruz. Davetimizi ve bizi kırmayarak gelmenizden ve tanışmamızdan dolayı hepinize teşekkür ederim şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir