İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Polisimizi Kutluyorum…

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Polis Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Türk Polis Teşkilatı’nın 165 yıllık bir geçmişi bulunduğunu dile getiren Vali Lekesiz, mesajında şu görüşlere yer verdi, “165 yıllık geçmişe sahip emniyet mensuplarımız, kamu hayatımızda düzenin, huzurun ve güvenliğin sağlanması, kişi hak ve özgürlüklerin korunması konusunda mesai kavramını tanımaksızın, takdire şayan şekilde görevlerini ifa etmektedirler.
 
Bu görevlerini yerine getirirken karşılaştıkları zorluklara rağmen fedakâr çalışmaları ile sahip olduğumuz huzur ve güven ortamını sonsuza kadar devam ettireceklerine olan inancımız tamdır. Hepimizin bildiği gibi huzur, güvenlik ve asayiş bir toplum için ne kadar önem arz ediyorsa o mesleğin mensupları da yüce milletimizin nezdinde o kadar önem arz etmektedir. Hatay polisi, gecesini gündüzüne katarak bu görevini yerine getiriyor. Bu vesileyle polisimize, güvenliği sağlamaları hususunda verdikleri destekten dolayı değerli Hatay halkımıza da teşekkür etmek istiyorum.
 
ülkemizin geleceğinin inşa edilmesinde huzur ve güven ortamı oluşturarak üstlendikleri kutsal görevi yerine getiren emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı kutluyor, görevi başında şehit düşen ve aramızdan ayrılanları rahmet, minnet ve şükranla anıyor, yakınlarına sabır ve metanet; görevleri başında olan ve emekliye ayrılanlara, ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir