İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

PTT hizmette sınır tanımıyor

PTT Antakya Merkez Müdürlüğü ve şubeler hizmette sınır tanımıyor. Son yıllarda büyük oranda atağa geçen PTT tüm Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de çehresini değiştirmeye devam ediyor.
 
Gerek bankacılık hizmetleri gerekse kargo hizmetleri ile şu anda Türkiye’nin ilimizin büyük yükünü kaldıran PTT Müdürlükleri yeniliklere yenilik eklemeyi de ihmal etmiyor. Vatandaşlara kargo, posta çeki, havale, bankacılık tahsilâtı (Tüm bankaların kredi kartları) ödemesi, cep telefonu, ev telefonu, elektrik ödemesi ve kontör kart, posta konusunda her türlü hizmeti veren Antakya Merkez Müdürlüğü önüne açmış olduğu stand ile vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.
 
Hafta boyunca açık kalacağı öğrenilen stantta vatandaşlara PTT’nin hizmetleri tanıtılıyor ve isteyen vatandaşa posta çeki hesabı açılarak tüm parasal işlemleri bu kart üzerinden yapması sağlanıyor.
 
‘Hayatınızı kolaylaştırmak için siz neredeyseniz hizmet için biz oradayız’ sloganı ile çalışmalarına devam PTT elemanları tüm Hataylı vatandaşları şubelerine konuk etmeyi bekliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir