İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ressam Ali Taş’tan Konferans…

Ressam Ali Taş Samandağ ısmail – Mehmet Selim Kara Kız Teknik ve Meslek Lisesi okul yönetiminin isteği üzerine Samandağ Yetimler Düğün Salonunda “Yaşam’da Başarı” konulu konferans verdi.
 
 
Birbirinden önemli projelere imza atan ünlü Ressam Ali Taş şiirsel sunum tekniğini kullanarak uyguladığı Maddeden Uzak Sanata Yakın Gençler Projesi her okulda üstün verim alınarak devam ederken, bazı okulların aynı sunumun tekrarlanmasını istemesi ve bu yönde Ressam Ali Taş’tan talepte bulunmaları üzerine Ressam Ali Taş daha geniş kitlelerin faydalanabilmesi adına istekleri kabul ederek sunumlarını yenileyeceğini açıkladı.
 
 
ılk etapta Samandağ ısmail – Mehmet Selim Kara Kız Teknik ve Meslek Lisesi okul yönetiminin isteği üzerine Samandağ Yetimler Düğün Salonunda öğrenciler ile ailelerinin de katıldığı ve Kaymakam, Belediye Başkanı, ılçe Milli Eğitim Müdürü ve diğer daire müdürlerinin davetli olduğu kalabalık bir topluluğa konferans  verdi.
 
Ressam Ali Taş’ın kendi geliştirdiği özel yöntemlerle öğrencileri etkileyen öğretici konuşmaları ve fırçasız resim tekniği eşliğinde dikkat çeken şiirsel sunum tekniğini Türkiye’de en iyi uygulayan isimler arasında gösteriliyor. Sunum sonunda Ressam Ali Taş Gizem Yağmurları adlı kitabını imzaladı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir