İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ressam Taş’a yoğun ilgi…

Zifiri Karanlıkta görülebilir boya icadıyla sanat dünyasına farklı bir boyut getiren Ressam Ali Taş, boya şirketlerinin de gözdesi oldu.  

Polisan Boya şirketi başlarında CEO Erol Mizrahi, Pazarlama Direktörü Reha Tepe, Araştırma ve Geliştirme Direktörü Ahmet Burhan özdemir, Güney Anadolu Bölge Müdürü Necip Dumrul, Mimar Gökhan Bayramoğlu, Adana Bölge Satış Koordinatörü Bora çahan, Adana Bölge Müdürü Zafer Köse ile beraber Ressam Ali Taş ile tanışmak ve yaptığı boya buluşunu yerinde görmek adına Antakya’ya geldi.

Dünya çapında bir sanatçı olmasına rağmen mütevazı yaşamıyla topluma faydalı ve örnek bir insan olan Ressam Ali Taş POLıSAN yetkililerini yeniden ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Bilim, kültür, sanat ve eğitim alanındaki başarılı çalışmaları basına yansımış olan Sanatçımızın patentli boya buluşu ilgi çekmeye devam ediyor.

Ressam Ali Taş’ın hayatın her alanında kullanılabilir nitelikte ve Yüzyılın Buluşuna Aday olan karanlıkta görünen boyanın özellikle aydınlatmada kullanılan elektrik enerjisinde çok büyük bir tasarruf sağlayacağını, bununla beraber boyanın yalıtım özelliğinden dolayı da yalnızca kış mevsiminde ortamı az da olsa ısıtma özelliği olması çok önemli bir ayrıntı oluşturduğu biliniyor.

Ressam Ali Taş POLıSAN yetkililerini ağırlamaktan mutlu olduğunu ve konuyla ilgili olarak POLıSAN Boya Fabrikalarına ilgilerinden dolayı teşekkür etti. POLıSAN Yetkilileri Ressam Ali Taş’ı tanımaktan ve yaptığı etkileyici boya buluşundan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Türk kimya sektörünün lideri ve öncüsü POLıSAN şirketinin kendisini ispatlamış büyük bir kuruluş olduğunu ifade eden Ressam Ali Taş, icat ettiği boyanın ülkemiz adına ve yararına seri üretilerek dünyaya pazarlanabilmesi adına kendisine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduğunu ve yabancı bir ülke yerine Türkiye’de bu buluşa yatırım yapacak boya şirketlerden birisi ile anlaşma yapmak istediğini ve somut bir adımın atılmasını umut ettiğini belirtti.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir