İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saç Show Büyüledi…

Türkiye Antakya Berberler ve Kuaförler Odasıyla Suriye Lazkiye Berberler ve Kuaförler Odası’nın ortaklaşa sanatsal Asi Esinti Saç şhow’u Antakya’da yapıldı.
 
 
Antakya’nın Harbiye beldesi Deli-ban Otel’de yapılan show göserisine Kuaförler Federasyonu Başkan Vekili Oktay Erkal, Suriye Lazkiye Odalar Başkanı Alem Muryan ile 17 ılin dernek başkanlarıyla Suriye’den 125 ve Türkiye’den 100 kişi katıldı.
 
 
Türkiye Antakya Berberler ve Kuaförler Odası’yla Suriye Lazkiye Berberler ve Kuaförler Odası’nın ortaklaşa düzenlemiş oldukları “Asi esinti saç show”a katılan kuaförlerin bir bölümü mankenlerinin saçlarını otelin odalarında hazırlarken ıstanbul’dan gelen kuaförler ise sahnede bir Show yaparak büyük alkış topladılar.
 
 
 
Suriye’den gelen kuaförler ise mankenlerini otel odasında hazırlayıp birlikte sahneye çıktılar. Antakya Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Dilmeç, yaptığı açılış konuşmasındaSuriye-Lazkiye ile birinci Show’u Suriye’nin Lazkiye kentinde birlikte yaptıklarını ve bu kez de kendilerinin davetlisi olarak Antakya’ya gelen Suriyeli kuaförler ile Türk kuaförler Antakya’da bir araya gelerek bir saç Show gösterisi yaptıklarını belirterek, “Biz bunu burada ilk olarak organize ediyoruz. Bu organizeye ıstanbul Kuaförler Odası başkanı ve Türkiye Kuaförler Odası Başkan Vekili ile Suriye Kuaförler Odası başkanı da teşrif ettiler. Bizim bu davetimizi kırmayarak gelen misafirlerimize hoş geldiniz diyor ve onları burada ağırlamaktan onur duyuyoruz.” dedi.
 
 
Federasyon Başkan Vekili Ahmet Dilmeç, yaptığı konuşmada, “Bugün burada Antakya-Suriye karması bir saç Show yapılacağı konusunda davet aldık, biz de burasını uygun gördük ve burada yapılmasını kararlaştırdık. Tüm oda başkanlarımız sanat Showu izlemek için geldik. Bu gün birincisi Antakya’da yapılan bu saç Showu tüm Türkiye çapında birçok ilimizde yapmayı düşünüyoruz.” açıklamasında bulundu

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir