İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samandağ’da festival başkadır…

Samandağ; Uluslararası siyasetçi, yazar, bilim insanını ve sanatçıyı ağırlayacak… Samandağ’da bu yıl 8.si kutlanacak olan Geleneksel Temmuz Festival Programı son şeklini aldı. Program çalışmaları kapsamında açıklamada bulunan Samandağ Kalkındırma Derneği Başkanı Cem çapar, bu yılda festivalin dolu dolu geçeceğini müjdeledi.
 
Uzun süren bir çalışma sonucunda geçen yılda olduğu gibi bu yılda dolu dolu bir programın hazırlandığını ve hazırlıkların son şeklini aldığını belirten çapar, “bu yıl Samandağ Kalkındırma Derneği olarak 9-10-11-12 Temmuz tarihlerinde düzenlediğimiz Temmuz Festivaline, kültür, sanat, politika, ekonomi ve müzik ağırlıklı bir program hazırladık.
 
 
Hazırlamış olduğumuz bu programı sizlerle paylaşmanın hazzını yaşıyoruz. Binlerce yıldır kutlana gelen böylesi bir festivali yaşatmanın ve yaşamanın tarif edilmez mutluluğu, verdiğimiz emeklerin yorgunluğunu unutturuyor. Festivalin hazırlanmasına katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi. çapar, Festival Programı çerçevesinde yer alacak katılımcıları şöyle sıraladı:
 
 “Haluk Levent, Moğollar, Yazar Vedat Türkali, şair Cezmi Ersöz, Mehmet Bekaroğlu, Nuray Mert, Lübnan Kominist Partisi Genel Sekreteri Sadullah Mazraani, Filistin Halkcephesi Dış ilişkiler sorumlusu Fuat Abu Ahmet, öDP Genel Başkanı Hayri Kozanoğlu, EMEP Genel Başkanı Levent Tüzel, KESK Genel Sekreteri Emir Ali şimşek, Oğuzhan Kayserilioğlu, Gazeteci-Yazar Oral çalışlar, Ayhan Bilgen, Doç.Dr. Melda öztürk, Prof.Dr.Fuat Ercan, Masis Kürkçügil, Ertuğrul Kürkçü, Yeşiller Partisi Eş Başkanı Bilge Contepe, Yeşiller Partisi MYK üyesi Aslı Demirkıran, Mühendis –Yazar Celal Beşiktepe, Nihat çay, Grup serüven, Semir Yalçın ve Evren Kahiloğulları yer alacak”.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir