İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şaşmaz ıle Yola Devam…

    TFF 3. Lig 5. Grup takımlarından Hatayspor’un kulüp başkanı Mehmet şaşmaz, görevlerinin başında olduklarını belirtti.
 
   ”Durmak yok, yola devam edeceğiz”
 
    şaşmaz, yaptığı açıklamada, bazı kişilerin maksatlı olarak ”Kongre kararı alarak takımı bırakacaklar” şeklinde açıklamalarda bulunduklarını, bunun doğru olmadığını söyledi. Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a yönetim kurulu olarak çok şey borçlu olduklarını ifade eden şaşmaz, ”Görevimizin başındayız. Durmak yok, yola devam edeceğiz.
 
     Belediye Başkanımızla yaptığımız son görüşmede önemli gelişmeler yaşandı. Futbol Federasyonuna lisans bedellerinden dolayı 240 bin TL’lik borcumuzu ödeyeceğini, ayrıca, kulübe ayda 20 bin TL nakit destek sağlayacağını bize ifade etti.
 
Bunun dışında, tesislerimize altyapı için ek bina ve önceki yıllarda Antakyaspor’un antrenman yaptığı Altınçay’daki semt sahasını çimlendirerek, 5 bin kişilik stat haline getireceğini ve kulübe bağışlayacağını söyledi. Otogarda da yine kulübe gelir sağlamak amacıyla park tahsis edeceği sözünü verdi. Başkanımıza yönetim kurulu olarak desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
 
     şaşmaz, takımın 9 Temmuz Perşembe günü tesislerde çalışmalara başlayacağını, 15 Temmuz’da da yeni sezon hazırlıklarını yapmak üzere Bolu Abant’a gideceklerini sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir