İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaş KAMU-SEN Üyeleriyle…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Türk Kamu-Sen Hatay şubesi üyeleri ile biraraya geldi.Başkan Savaş, Antakya Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantı da 39 aylık icraatlarını sunum eşliğinde Türk Kamu-Sen üyeleriyle paylaşma imkânı buldu.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen ve sunum eşliğinde gerçekleşen toplantıya Türk Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Hatay şube Başkanı Hayrettin şahin, Hatay 1 No’lu Türk Eğitim-Sen şube Başkanı Recep Tuncay, Türk Tarım-Sen Hatay şube Başkanı Tevfik Gülen, Türk Haber-Sen Hatay şube Başkanı Ahmet Yüksel, Türk Yerel Hizmet-Sen Hatay şube Başkanı Mustafa şener, Türk Kültür Sanat-Sen Hatay şube Başkanı Mehmet Aksoy ile Antakya Belediye Başkan Yardımcıları Halil ıbrahim Yelkaya ve Mehmet çaparali katılım gösterdi.
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Türk Kamu-Sen’e bağlı sendika temsilcileri ve üyelerine  39 aylık başkanlığı döneminde kent genelinde yürüttüğü çalışmaları paylaşma imkânı buldu. Başkan Savaş, sunum sonunda Türk Kamu-Sen Hatay şubesi yöneticileri ve üyelerinin sorularını da yanıtladı.
 
 
 
Kamu-Sen’e bağlı sendika üyelerine Antakya’da yapılan çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler veren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, hizmet süreleri boyunca kentin altyapısına yönelik yaptıkları kapsamlı çalışmaların ve bu konuya gösterdikleri önemin meyvelerini verdiğini, kentin altyapısına verilen değerin gün yüzüne çıktığını, bu konuda yapılan hizmetlerin karşılığını görmenin kıvanç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 
 
 
 
Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş toplantı sonunda yaptığı değerlendirmede; tarihiyle, doğal güzellikleriyle, geçmişiyle, medeniyet birikimiyle övündüğümüz Antakya’yı layık olduğu görünüme, hak ettiği güzelliklere kavuşturmak için hep birlikte hareket ediyoruz. şehrimizde güzel bir sinerji ve enerji oluşturmuş durumdayız. Bu enerjinin artarak devam etmesi lazım. Bu şehir hepimizin, herkesin sahip çıkması lazım. Başta altyapı olmak üzere şehrimizde yıllara dayanan birçok önemli hizmeti kısa bir zamanda gerçekleştirdik. Daha yapacak çok işimiz var. Sizlerin ilgisi ve desteğiyle bu işlerin üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz.” dedi.
 
 
 
Türk Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Hatay şube Başkanı Hayrettin şahin yaptığı açıklamada ise; “Belediye hizmetlerinin sendikalarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla paylaşılması, üyelerimizin sorularının yanıtlanması, görüş ve önerilerin dinlenilmesi ile şeffaf belediyeciliğin güzel bir örneğini izledik. Sayın Başkanı, ekibini, yerel yönetimimizi kutluyorum. Antakya’ya yaptıkları, bundan sonraki süreçte yapacakları hizmetler için teşekkür ediyoruz.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir