İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaş şok grubun konuğu…

şok Grup Radyoları, Hatay’ ın Anavatan’ a katılışının coşkusunu tüm dinleyicileriyle paylaşıyor. Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş; 19 Temmuz Pazartesi günü saat 12.00’ de Hülya Nur Sert’ in sunduğu ‘Konuşmaya Değer’ programıyla şok Grup Radyoları’ nda Festivali anlatıyor.
 
şok Grup Radyoları Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kerimoğlu; 71. yıl coşkusunu yaşamanın ve bu coşkulu duyguları tüm halkımızla paylaşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi ve Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ a yoğun programı içerisinde kendilerini kırmayarak böylesi anlamlı bir dönemde radyolarına konuk olacağı için teşekkür etti.
 
Kerimoğlu; yaptığı açıklamada; ‘Konuşmaya Değer’ programının, 19 Temmuz Pazartesi günü saat 12.00’ de gerçekleşeceğini ve üç radyoda; 92.5 Radyo şok, 96.2 Asya Radyo ve 98.5 Melodi FM yanı sıra tüm dünyada da www.hatayradyosu.com üzerinden aynı anda, ortak ve canlı olarak yayınlanacağını ifade etti.
 
Savaş’ ı ağırlamaktan onur duyuyoruz.şok Grup Başkanı Kerimoğlu; Belediye Başkanı Savaş’ ın Hatay’ ın Anavatan’ a katılışı münasebetiyle şok Grup Radyoları’ na 19 Temmuz’ da konuk olacağı programa ilişkin konuşmasına devamla “Antakya Belediyesi’ nce bu yıl 26. gerçekleştirilecek olan festival etkinliklerini Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ la sohbet ediyoruz.
 
şok Grup Radyoları olarak milli duygularımızı dinleyenlerimizle paylaşmaktan ve bu sebeple Sayın Lütfü Savaş’ ı stüdyolarımızda ağırlamaktan onur duyuyoruz. ınanıyoruz ki bu kutsal vatan topraklarında, daha nice 71 yıllar sevgiyle ve hoşgörüyle yaşanacak. Hatayımızın Anavatan Türkiye’ ye katılışının 71. yılı kutlu olsun.” Dedi.
 
şok Grup Başkanı Kerimoğlu; son olarak 19 Temmuz’ da tüm Hatay halkını radyolarının başına, bu müşiş söyleşiyi dinlemeye davet etti.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir