İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaş’tan dernek ziyareti…

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Karbeyazlılar Derneği’ni ziyaret etti.

Başkan Savaş: “Yeni yönetiminiz hayırlı olsun.”

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Karbeyazlılar Deneği’ni ziyaret ederek, yeni seçilen yönetime başarılar diledi.

Karbeyazlılar Derneği ziyaretinde Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın yanı sıra, Belediye Meclis üyelerinden Necdet Bök, Zeki Berber, ısmail Karaoğlu, Suphi Bayır, Ak Parti Merkez ılçe Başkanı Kudret özbakış bulundu.

Karbeyazlılar Derneği’nin geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu olağan kongre sonrasında başkanlığa seçilen Mustafa Bayraktar ve yeni yönetim kurulu üyeleri ev sahipliğini en iyi şekilde yaptı.
Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a, yeni oluşan yönetim kurulu üyelerini tek tek tanıtan Karbeyazlılar Derneği Başkanı Mustafa Bayraktar: “üyelerimizin tercihi ile bu noktaya geldik. Sorumluluğumuz büyüktür. Dernek olarak, Karbeyazlıların acı ve tatlı günlerinde birlik ve beraberlik çerçevesinde hareket edeceğiz.” dedi.

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek, toplumların dernek çatısı altında toplanmalarının faydalı olacağını, birlik ve beraberliğin bu şekilde yapılması halinde insanlara daha iyi hizmet sunulacağını ifade ederek: “Kentsel yaşam içerisinde aile bağlarının kopmaması, herkesin büyüğünü, küçüğünü bilmesi gerekir. Bu tür derneklerin esas gayesi bu olmalıdır. Bu doğrultuda hareket edilirse, dernekler herkes tarafından benimsenir.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir