İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaş’tan Kermes Ziyareti…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci ile birlikte Tahsil çağındaki Talebeler Yardım Derneği’nce, Kanarya-Aksaray ve Gülbahçe öğrenci yurtlarında barınmakta olan öğrenciler yararına düzenlenen “çeyiz ve Gıda Yardım Kermesi’ni” ziyaret etti. 
 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
 
Dernek Başkanı Rıfat Aslaner, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Kermesimize sağladığı katkı ve desteklerden ötürü Sayın Belediye Başkanımız Doç.Dr.Lütfü Savaş’a, kermes açılışımızı onurlandıran Ak Parti ıl Başkanımız ısmail Kimyeci’ye, hayırlı yardım kermesimize katkı sağlayan ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.
 
 
 
 
Dsi Parkı ile Gençlik Spor ıl Müdürlüğü arasında kalan bölgede Tahsil çağındaki Talebeler Yardım Derneği’nce düzenlenen kermesi ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci yardım kermesine katkı da bulunmak amacıyla kermesten alışveriş yaptı.
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş kermes ziyaretinde yaptığı açıklamada “Kanarya-Aksaray ve Gülbahçe öğrenci yurtlarında barınmakta olan öğrenciler yararına düzenlenen “çeyiz ve Gıda Yardım Kermesi” çok hayırlı bir hizmettir. 300 öğrencimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere düzenlenen bu hayırlı kermesin düzenlenmesinden dolayı emeği geçenleri tebrik ediyorum. şehrimizde bulunan tüm hayırseverlerimizi bu hayırlı yardım kermesine destek olmaya, katkı sağlamaya davet ediyorum. 
 
 
 
 
Bu tür yardım ve hayır kermesleri sayesinde kentimizde ihtiyaç sahibi insanlarımıza destek olunması memnuniyet vericidir. Tahsil çağındaki Talebeler Yardım Derneğimizi böylesine hayırlı bir hizmete vesile oldukları için kutluyorum.” dedi. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir