İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savcıdan HESOB a ziyaret…

Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ e iadeyi ziyarette bulundu. Başsavcı Bestami Tezcan ziyarette yaptığı konuşmada; esnaf ve sanatkâr, ülke ve ilin ekonomisinin can damarıdır. Sivil toplum örgütleriyle devlet yetkililerinin birlik ve beraberlik içerisinde çalışmasını mutlulukla izlediğini, çok uyumlu bir çalışma ortamı gördüğünü söyledi.

Birlik ve beraberlik içerisinde ortak çalışmalar hususunda cezaevindeki tutuklular için mesleki eğitim konularında, neler yapılabilir konusunun da, istişare edildiği görüşmede Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir TEKSöZ Başsavcı TEZCAN’ a başarılar dileyerek, güzel ilişkiler içerisinde Hatay’ a katkılar sağlamak istediklerini kaydetti.

Başkan Abdulkadir TEKSöZ bu nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu, tutuklu ve hükümlülere meslek edindirme konusunda, her zaman yardımcı olmaktan memnun olacaklarını söyledi.  

             
Hatay’ da Başsavcı Bestami TEZCAN’ ın başarılı hizmetlere imza atacağına inandığını vurgulayan HESOB başkanı Abdulkadir Teksöz, Başsavcıya HESOB’ a ait eski Antakya evini gezdirdi. Son olarak Başsavcı Tezcan, tarihi dokuya önem veren Abdulkadir TEKSöZ’ e Hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir