İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şeffaf Bir Yönetim Sergileyeceğiz…

Hatay ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, önerilere açık, şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini belirterek, “Almış olduğumuz bayrağı biraz daha yukarıya çıkarmak için çaba göstereceğiz” dedi. Kılıç, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve yöneticilerini kabul ederek, kentte bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarla iyi diyaloglar kuracaklarını söyledi.

Hatay’a yabancı olmadığını, daha öncede görev yapmanın avantajını taşıdığını ifade eden Kılıç, şöyle konuştu: “Hatay dinlerin, kardeşliğin buluştuğu ve hoşgörünün merkezi konumunda.
Geçmişte hizmet verirken buradaki duyguları yaşayan, çok iyi bilen ve anlayan biri olarak bölgeye yabancı olmadığımı söylemek istiyorum. önerilere açık, şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Eleştirileri de dikkate alarak, gücümüz kabiliyetinde, almış olduğumuz bayrağı biraz daha yukarıya çıkarmak için sarf edeceğiz. Ama bunu yaparken hep birlikte yapacağız.” Kılıç, sivil toplum kuruluşlarının desteklerini önemli bulduklarını ifade ederek, “Bizim de çeşitli projelerimiz var, bunu en yakın sürede kamuoyu ile paylaşacağız.

Yapacağımız hizmetlerde de sivil toplum kuruluşlarını bizim bir parçamız olarak görüyoruz. Mevzuatlar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. Abdullahoğlu da geçmişte Hatay’a başarıyla hizmet veren Kılıç’ın bu kez ıl Emniyet Müdürü olarak hizmet verecek olmasının gururunu yaşadıklarını söyledi ve görevinde başarılar diledi.

Trafiği önemsiyoruz…

ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Antakya başta olmak üzere tüm ilçe merkezlerinde şehir içi trafiğin düzeni konusunda ilgili kurumlarla diyalog içerisinde çalışma içinde olduklarını kaydederek “Trafik bizim öncelikli çalışma alanlarımızdan. Trafiği önemsiyoruz” dedi. Dün makamında gazetecilerle sohbetinde soru üzerine, Antakya trafiğinin düzene sokulmasında ilgili kurumlarla işbirliği içinde uzmanların görüşlerini de alarak birlikte bazı çalışmalar yapıldığını, önümüzdeki günlerde bazı karlar alınabileceğini kaydeden emniyet müdürü Ragıp Kılıç, kent merkezindeki 53 MOBESE kamerasının devreye girmesiyle suç ve suçlularla mücadelede daha etkin olunduğunu, önümüzdeki günlerde bu konudaki ayrıntılı bilgilerin Vali M. Celalettin Lekesiz’ in talimatı ve doğrultusunda kamuoyu ile paylaşılacağını sözlerine ekledi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir