İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şehitlere saygı…

Son dönemlerde artış gösteren terör olaylarında vatan uğruna canlarını feda eden askerlerimize Hatayspor Taraftarlar Derneği, saygı gösterisinde bulundu.

Antakya Belediyesi tarafından düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası’nda mücadele eden Taraftarlar Derneği Takımı, son oynanan ESDER maçında giydiği forma ve ellerindeki pankartla, şehitlerimize sahip çıktı ve saygı gösterdi.

Maça, Hatayspor Taraftarlar Derneği 2. Başkanı ve aynı zamanda takım kaptanı olan Nadir Sahillioğlu tarafından yaptırılan siyah formalarla çıkıldı. Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Mahmut çelikel ve Teknik Sorumlu Bekir ınan siyah tişört giyerken, futbolcularda üzerinde “şehitler ölmez, vatan bölünmez.” yazılı forma ve aynı yazılı pankartla sahaya çıkarak maçı izlemeye gelen sporseverlere önemli mesaj verdi.

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, bordo-beyazlı taraftarların vatana olan bağlılığın ve bayrak sevgisinin sonsuza kadar süreceğini belirterek: “2. Başkanımız Nadir Sahillioğlu’nun bu jestine teşekkür ederken, şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, terör örgütünün döktüğü kanda bir gün boğulacağına olan inancımızı bir kez daha yineliyoruz.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir