İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şentürk’e Destek Büyük…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antakya Belediye Başkan adayı ıris şentürk, seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
 
Sivil toplum örgütlerini, semt pazarlarını, esnafı ziyaret eden ıris şentürk uğradığı her yerde ilgi görmeye devam ediyor. Antakya’nın tüm cadde ve sokaklarını gezen ve seçim çalışması yapan ıris şentürk’e aday gösterildiği ilk günden itibaren her kesimden ilgi ve destek gelmeye devam ediyor.
 
şentürk’ü yaptığı seçim çalışmalarında, partili yöneticiler, meclis üyesi adayları, CHP kadın ve gençlik kolları üyeleri hiç yalnız bırakmıyor. Gündüz caddesi esnafından sıcak karşılama Antakya Belediye Başkan adayı ıris şentürk önceki gün Gündüz caddesinde seçim çalışması yaptı.
 
şentürk Gündüz caddesinde ilk olarak Tapu ve kadastro bölge müdürlüğünü ziyaret etti. ıris şentürk daha sonra Gündüz caddesindeki esnafı tek tek ziyaret etti. Esnafla ve yoldan geçen vatandaşlarla sohbet eden şentürk yoğun ilgi gördü ve sıcak karşılandı.
 
şentürk yaklaşık 2 saat boyunca Gündüz caddesinde her yaştan ve her meslekten insanlarla görüşerek destek istedi. Katıldığı her etkinlikte ve toplantıda şentürk’e yakın ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar, ıris şentürk’ü Belediye başkanlığı adaylığı için kutlarken, seçimi kazanması için de destek vereceklerini ifade etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir