İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şentürk’ten Alpagot’a…

CHP Antakya Belediye Başkan adayı ıris şentürk, MHP adayı Mahmut Alpagot’un kendisine yönelik “yapacaklarını konuşmuyor bizi çekiştiriyor, hakkımızda yanlış bilgiler veriyor. Yapamayacağı şeylerin vaadini veriyor. MHP tabanını bıraksın kendi işine baksın” şeklindeki sözlerine cevaben;
 
“Ben kendi işimle meşgul oluyorum.Günde 18-19 saat Antakya halkı ile iç içeyim. Ne MHP’li nede başka partiyi konuşmaya zaten fırsatımız yok. AKP adayı gittiği her yerde yalan – yanlış şeylerle halkı kandırmağa çalışıyor, cevap vermeye bile gerek görmüyorum, şunun şurasında 4 gün kaldı, 5 yıldır AKP’li belediye görevdeydi kente ne kazandırdılar ki bugün yapamayacaklarının sözlerini veriyorlar. Antakya halkı kimin projeleriyle kentin ufkunu açacağını, hangi adayın gölgesinde seçim çalışması yürütmekte olduğunu çok iyi biliyor. Biz gittiğimiz her yerde projelerimizi anlatıyoruz” dedi.
 
CHP adayı ıris şentürk, MHP adayı Mahmut Alpagot’un “MHP Antakya’da birinci parti oldu, 29 Mart’da ben Antakya’nın 22. Belediye Başkanı olacağım” şeklindeki açıklamasına değinirken de; “Seçmenin tercihi kimsenin tekelinde değil. Hangi partinin birinci olduğuna, kimin Antakya Belediye Başkanı olacağına Antakya halkı 29 Mart’ta karar verecek, sandık en iyi cevabı verir” dedi ve kendisinin en iddialı aday olduğunu eklemeyi de unutmadı. CHP adayı ıris şentürk, kimseyle kavga etmek istemediğini, gezilerinde sadece projelerini anlatmağa çalıştığını, bazı adayların kendisi aleyhinde söylediklerine de itibar etmediğini sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir