İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serinyol’ a Geri Dönmeyeceğim…

Kızlarından 16 gündür haber alamayan Kaçal Ailesi çalan telefonla bir kez daha yıkıldı. Antakya’ ya bağlı Serinyol Beldesinde Kurban Bayramının son günü Antalya’ da turizm işinde çalışan ve aslen Adanalı olan O.ö. ile kendi isteğiyle nişanlanan aradan geçen 3 gün sonrasında düğün alışverişinde ortadan kaybolan Sevgi Kaçal ilk kez babasını aradı.
   Kızlarının hayatından endişe ettikleri için çalmadık kapı bırakmayan Kaçal Ailesi, 16 gün sonra kızlarından gelen “Kaçırılmadım, kendi isteğimle” gittim sözüyle bir kez daha yıkıldı.
Babası Ali Kaçal’ ı telefonla arayan 19 yaşındaki Sevgi Kaçal’ ın babasına, “Ben kendi isteğimle gittim. Kimse beni zorla alıkoymuyor. Siz de beni artık aramayın. Antakya’ dayım ve böyle daha iyiyim” dediği öğrenildi.
Baba Ali Kaçal’ dan alınan bilgiye göre, kızları Sevgi’ nin kaybolduğu gün kayıp başvurusu yaptıkları Jandarma Karakolunda bir amirin kızlarının telefonuna “Evine dön ya da aileni ara” mesajı çektiğini bu mesaja yine bugün, “Bir daha Serinyol’ a gelmiyorum. Antakya’ da mutluyum” diye cevap verdiği belirtildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir