İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serinyol’u Hakettiği Yere Getireceğiz…

29 Mart Yerel Seçimleri sonucunda DSP’den Serinyol Belediye Başkanlığına getirilen Mehmet Oflazoğlu, dün görevi eski başkan Sabahattin ınal’dan devraldı ve başkanlık makamına oturdu.Belde halkına önemli mesajlar veren başkan Oflazoğlu, Serinyol’un konum itibariyle çok güzel ve önemli bir coğrafi konumda olduğunu söyledi ve Serinyol’u hak ettiği konuma getireceklerini ifade etti. Serinyol halkının 29 Mart günü tam bir demokrasi sınavı verdiğini, çok güzel bir seçim ortamının yaşandığını, sağduyunun hakim olduğunu belirten Başkan Oflazoğlu,
 
“Tüm Serinyol’un başkanıyım. Oy veren veya vermeyen diye bir ayrım söz konusu bile değil. Herekse eşit mesafedeyim. önce Serinyol sloganından hareketle hizmetleri ön planda tutup, çağdaş ve modern bir yaşam alanı yaratacağız.”
 
Serinyol halkının beklentileri doğrultusunda çağdaş yaşamın gerektirdiği tüm hizmetleri peşi sıra hayata geçireceklerini söyleyen Başkan Oflazoğlu, ilk etapta yeni başlatılan kanalizasyon çalışmalarının bitirileceğini ifade etti. Belediye binası önünün kutlama, tebrik çelenkleriyle dolup taştığı gözlenirken, bunlar arasında AKP Belde teşkilatının kutlama çelenginin de yer alması Serinyol’un ilimize yakışır, örnek birlik ve beraberlik içinde olduğu, huzur ortamının üst safhada bulunduğunun göstergesi oldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir