İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevdiği şarkılarla Andılar…

Antakya Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’ndan “Atatürk’ün Sevdiği şarkılar” Konseri
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 72. yıldönümü nedeniyle Kültür Merkezinde, Antakya Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Ata’nın sevdiği şarkılar konseri düzenlendi.

 

Konsere Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Garnizon Komutanı Mehmet Semih Erdoğan, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ve çok sayıda izleyici katılım gösterdi.

 

 

 

 
Konser öncesinde aynı zamanda gecenin sunuculuğunu üstlenen Dr. Cem Tosyalı tarafından Atatürk’ü anlatan kısa bir film gösterimi yapıldı. Gece de Antakya Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Atatürk’ün en sevdiği şarkıların seslendirildiği program büyük ilgi gördü. şef Mahmut Bulgurcu yönetimindeki Antakya Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun izleyenlere sunduğu konserin ardından Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş birer teşekkür konuşması yaptılar.
 

 

Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz ve Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Antakya Musiki Derneği Başkanı Orhan Günal ve koro şefi Mahmut Bulgurcu başta olmak üzere tüm saz ve ses sanatçılarına bu güzel konserden dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiler ve koroyu temsilen şef Mahmut Bulgurcu’ya ve koro sanatçılarına çiçek sundular

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir