İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SGK ATSO’yu ziyaret etti…

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hatay ıl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt ve beraberindeki heyet, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla 10.05.2010 Pazartesi günü, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Heyeti, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Remzi Güzel karşıladı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Hatay ıl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla gerçekleştirdikleri ziyaret esnasında Sosyal Güvenlik Kurumu olarak vatandaşlara en iyi hizmeti en kısa sürede sunabilmek amacıyla yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Camkurt ayrıca, Remzi Güzel’e sosyal güvenlik alanında gerçekleştirilen mevzuat değişiklikleri hakkında da bilgi verdi.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Remzi Güzel, konuklarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek Sosyal Güvenlik Haftası’nı kutladı. Güzel, SGK Hatay ıl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt’un göreve gelmesiyle SGK’nın esnafa kapılarını açtığını ve bu çalışmasıyla halkın sevgisini kazandığını belirtti. Samandağ, Erzin ve Dörtyol ilçelerinde açtıkları şubelerin esnafa özellikle maddi açıdan büyük rahatlık sağladığını; Hassa, Kırıkhan, Reyhanlı, Altınözü ve Yayladağı ilçelerinde de SGK şubelerinin açılmasını temenni ettiklerini söyledi. SGK Hatay ıl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt ve mesai arkadaşlarına çalışmalarının devamını dileyerek kendilerine başarı dileklerini iletti.

Başkan Yardımcısı Remzi Güzel’e bir onurluk sunan SGK Hatay ıl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt, ATSO’nun gerçekleştirdiği çalışmaların devamını diledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir