İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SGK Borsayı ziyaret etti…

TOBB Yönetim Kurulu üyesi Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kuseyri tarafından karşılanan SGK Hatay ıl Müdürü M. Lütfi Camkurt Borsanın çalışmalarından duyduğu memnuyeti dile getirdi ve Sosyal Güvenlik haftasında bu tür ziyaretlerde bulunduklarını ifade etti.Camkurt; Kuseyri’ye maddi manevi sunduğu desteklerden ötürü teşekkür etti ve “ümit ederim bu destekleriniz bundan sonra da devam eder.” dedi.

TOBB Yönetim Kurulu üyesi Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kuseyri de “Antakya Ticaret Borsası ve şahsım adına SGK Hatay ıl Müdürü M. Sayın Lütfi Camkurt’ a Borsamıza yaptıkları nezaket ziyaretinden dolayı hoş geldiniz diyorum.10-16 Mayıs 2010 tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftasının camiamıza hayırlı olmasını dilerim.” Dedi.
TOBB Başkanı Kuseyri konuşmasını şöyle sürdürdü; “Türkiye’de bulunan bütün çalışanları tek çatı altında toplayan Sosyal Güvenlik Kurumu Yasanın çıkış tarihinden uygulama süreci dâhil bugüne kadar göstermiş olduğu çaba ve bu çabanın sonucu olan başarı herkes tarafından takdirle izlenmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu tüm nüfusla bire bir ilişkili bir kurum haline gelmiştir. ülkemizde yeni kurulan bir kurum olarak Sosyal Güvenlik Kurumu’nu halkımıza tanıtmak, yapılan reformu anlatmak, Sosyal Güvenlik kavramının toplumumuzun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak, vatandaşlarımızı yeni yasa ile ortaya çıkan hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek,  Sosyal Güvenlik bilinci oluşmasını sağlamak amacıyla sizlerin her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.”

TOBB Yönetim Kurulu üyesi Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kuseyri konuşmasının sonunda “Bu süreçte Borsamıza bir görev düşmesi durumunda şahsım ve Antakya Ticaret Borsası olarak yanınızda olduğumuzu bildirir, saygılarımı sunarım.” ifadelerine yer verdi.
            

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir