İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Simge Marketin 11. şubesi Açıldı

Kısa sürede halkın güvenini kazanan Simge Süpermarket Cumhuriyet Caddesi Vakıflar Bölge Müdürlüğü altında bulunan 11’nci şubesini hizmete açtı. ışletmenin Açılış Kurdelası Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş Tarafından Kesildi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın katıldığı açılış törenine, çok sayıda firma temsilcisi ile vatandaş katıldı.
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise, kentten kazanç elde edenlerin kentin istihdam, spor, eğitim  alanlarına destek vermesi gerektiğini ifade etti ve Simge Süpermarket sahiplerinin bu konudaki desteklerine teşekkür ederek onlara hayırlı kazançlar diledi. Savaş ayrıca Hataylıların açtığı her türlü istihdam alanlarına gerekli desteğin verilmesini istedi. çok sayıda firmanın kentten para kazanmasına rağmen kazandığını Antakya dışına çıkardığına dikkat çeken Savaş, “Hataylılar olarak, kendi insanımızı desteklemek başlıca görevimiz olmalı” diye konuştu.
 
 
 
Sunuculuğunu Gazeteci Mehmet Ali Solak’ın yaptığı açılış töreninde konuşmalarından ardından Simge Süpermarketin Cumhuriyet Caddesi Vakıflar Bölge Müdürlüğü altında bulunan 11’nci şubesi törenle açıldı.
 
 
 
Açılışı yapılan Simge Süpermarket zincirinin 11. şubesinin kurdelesini Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ülker Hatay Distribütörü Fahri ve Adnan öksüz kesti. Açılış günü fiyatlara yansıyan indirim izdihama yol açarken, indirimli fiyatların birkaç gün daha devam edeceği de belirtildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir