İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şM korosu türkülerle coşturdu…

Antakya Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu önceki akşam izleyenlerine muhteşem bir konser sundu.
 
 Belediye Türk Halk Müziği Korosu şef Yusuf Beyhan yönetiminde Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği konserde izleyenlere halk müziğinin birbirinden seçkin türkülerini seslendirdiler. Sanatseverlerle buluşan Antakya Belediyesi Türk Halk Müziği Koro konseri halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirildi. Halk Müziği severlerin salonu hınca hınç doldurması kent insanının sanata olan düşkünlüğünün ayrı bir göstergesi olarak dikkat çekti.
 
Konsere Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Başkan Vekili Serdar Güven, şenköy Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Antakya Belediyesi Meclis üyeleri Mehmet Akgül ve Suphi Bayır, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet çaparali ve çok sayıda Halk Müziği sever katılım gösterdi. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş konserin sonunda koroyu temsilen şef Yusuf Beyhan’a ve koro sanatçılarına çiçek verdi. Konseri onurlandıran herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirten Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş gecede yaptığı konuşmada, “Gerçekleştirdiğimiz bu tür etkinliklerle kent insanımızın kültürel ve sanatsal ihtiyacını karşılamak bizlere büyük bir mutluluk veriyor.
 
Halk Müziği koromuz her zaman olduğu gibi bizlere muhteşem bir konser sundu. Başta koro şefimiz olmak üzere tüm emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir