İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Son Derece Üzücü Ve ığrenç”

Saadet Partisi Hatay ıl Başkanı Necmettin çalışkan Dörtyol emniyetinde yaşanan ve ulusal basında gündeme de oturan olayın fevkalade üzücü ve iğrenç olduğunu söyledi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Saadet Partisi Hatay ıl Başkanı Necmettin çalışkan Dörtyol Emniyetinde yaşanan olayla ilgili yaptığı yazılı açıklamasında, emniyet güçlerinin böyle bir muameleye maruz kalmalarının asla kabul edilemez olduğunu belirterek “Emniyet mensuplarının maruz kaldığı vahim durum kadar, olayın Dörtyol’da yaşanması olayın vahametini artırmaktadır.” dedi.
 
 
 
Son dönemde Hatay’ın terör yatağı haline geldiğini ve Dörtyol ilçemiz de terörün en tehlikeli boyutta yaşandığı yer olduğunu hatırlatan çalışkan, “Bu nedenle yaşanan olayı sadece şımarıklıkla izah etmek yeterli değildir.
 
 
 
 Bu açıdan akıllara Hatay’da güvenlik tasfiye edilmek mi isteniyor sorusu gelmektedir. Görüntülerden anlaşıldığı kadar olay sadece teşhis olmayıp daha derin başka olayla olduğu kuşkusu uyandırmaktadır.” ıfadelerini kullandı.
 
 
 
çalışkan Açıklamasının devamında şu görüşlere yer verdi, “Olay bu kadar süre nasıl gizli kalabilmiştir? Bu olayla ilgili kamuoyu yeterince bilgilendirilmeli ve tatmin edilmelidir. Aksi halde kamu vicdanı büyük yara alacaktır.
 
 
 
 Olayın titizlikle takip edilmesini olayın perde arkasının aydınlatılmasını ve gerekenin yapılmasını bekliyoruz.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir