İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sosyal Güvenlik Haftası başladı…

Sosyal Güvenli Kurumu (SGK) ıl Müdür Mehmet Zülfi Cankurt, Mado Evi’nde düzenlediği basın toplantısı ile 11-17 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Sosyal Güvenlik Haftası” programının duyurusunu yaptı.
 
Bugün saat 9’da Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni ile başlayan “Sosyal Güvenlik Haftası” hafta boyunca çeşitli etkinliklerle devam edecek. SGK ıL Müdürü Cankurt, yeni kurulan kurumlarında bazı teknik hataların buluna bileceğini ancak, bunları en kısa sürede gidermek için ellerlinden gelen çabayı sağladıklarını belirtti.
 
Yıl sonuna kadar tüm sorunların giderilmiş olacağına inandığını da ifade eden Cankurt, basına yansıyan olumsuz olaylara da açıklık getirerek şunları ifade etti: “Biz şeffaf bir kurumuz. Basın bize her zaman ulaşabilir. Kurumumuzla ilgili bir haberi yazan basın mensuplarının, sadece tek tarafın görüşüne değil her iki tarafın görüşüne başvurmasını arzu ediyorum. şu an kurumsal bir kimlik oluşturma çabası içinde, bazı teknik hatalarımız olabilir” SGK’nin tüm yasal dayanağını oluşturduğunu da belirten Cankurt, En kısa sürede Kırıkhan, Hassa, Dörtyol, Reyhanlı ve Samandağ’da merkez müdürlükleri kuracaklarını söyledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir