İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SP Adayı Çalışkan’a Teşekkür…

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, gönderdiği bir mektupla partisinin Antakya Belediye Başkan adayı Necmettin çalışkan ile parti yönetimine teşekkür etti. SP lideri Numan Kurtulmuş, partisinin Antakya’daki oylarını % 500 civarında, Hatay il genelinde de % 300 oranında arttırdığını hatırlatarak bu sonucun başarılı bir tablo olduğunu bildirdi ve teşekkür etti.
 
SP lideri Numan Kurtulmuş, SP adayı Necmettin çalışkan’a gönderdiği mektubunda şöyle dedi: “Sayın Necmettin çalışkan Antakya Belediye Başkan Adayı Türkiye bir demokrasi yarışını daha geride bırakmıştır. Ortaya çıkan sonuçları itibariyle, Saadet Partimiz oylarını ülke genelinde %220, Hatay’da %300, Antakya’da da %500’e varan bir oranla arttırarak, Türkiye’nin parlayan yıldızı olmuştur. Milletimiz 29 Mart 2009 Yerel işaret fişeğini atmış, muktedir siyasetin adresi olarak Saadet Partisi’ni göstermiştir.
 
Bu süreçte, kutuplaştırıcı değil kucaklayıcı, çatışmacı değil, yol gösterici bir siyaset üslubunu benimsedik. Kısır çekişmelere gitmek yerine, Türkiye’nin temel sorunlarına ilişkin çözüm önerilerimizi ortaya koyduk.
 
Bu sonuç, siyasetimizin üslup ve muhtevasının milletimiz tarafından onaylandığını ve takdir edildiğini göstermesi açısından da önemlidir. Elde edilen başarıda, kıt imkânlara, zor şartlara rağmen, canla-başla çalışarak gösterdiğiniz üstün gayretin etkisi büyüktür. şahsınızda tüm ıl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyesi adaylarımızı yürekten tebrik ediyor ve teşekkürlerimiz sunuyorum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir