İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SP Avsuyu Belde teşkilatı açıldı…

Saadet Partisi Avsuyu Belde Teşkilatı açılışına ıl Başkanı Necmettin çalışkan, Yardımcıları Bekir Türkmen, Mustafa Ege, Abdulhadi Bük, Merkez ılçe Başkanı Nurettin Hocaoğlu ve parti yöneticileri katıldı. Avsuyu belde sakinlerinin de yoğun katılım gösterdiği açılışta bir konuşma yapan merkez ilçe başkanı Nurettin Hocaoğlu teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir hızla yürüttüklerini bundan böyle çalışmaların daha hızlı bir şekilde süreceğini belirtti.
 

SP sıçrama yaptı…

SP ıl Başkanı çalışkan da Saadet’in sıçrama yapan bir parti olduğunu söyleyerek seçimden sonra halkın büyük bir ilgisine mazhar olduklarını söyledi. çalışkan; “Artık devir Saadet’e yöneliş devridir. Genel Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş halktan büyük tasvip görüyor. Yenilenen kadrosu ve söylemleriyle Saadet Partisi artık halkımızın tek umududur diye konuştu.
 
Ekonomik krize de değinen çalışkan cumhuriyet tarihinin en kötü ekonomik kriziyle karşı karşıyayız. Halk işini ekmeğini ve ailesini kaybediyor. Aç adamı, işsizi adamı, kömürle kandıramazsınız. ınsanların umutlarıyla oynayarak, rüşvet dağıtarak mutluluk olmaz. AKP yöneticilerinin artık halka söyleyecekleri sözleri kalmamıştır. Deniz bitmiştir. Devlet yönetmek Baykal’a çatmaktan ibaret olsaydı, Sayın Başbakan iyi bir devlet adamı olurdu” dedi. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek parti binası açılışı gerçekleştirildi. Avsuyu belde başkanlığına Suphi Altınçay getirildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir