İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SP Hatay Örgütüne Eğitim…

Saadet Partisi Hatay ıl teşkilatı il, ilçe ve belde yöneticilerini eğitimden geçiriyor. ıskenderun Billur düğün salonunda yapılan eğitim seminerine, Genel Merkez tarafından görevlendirilen eski milletvekilleri ve çeşitli konularda uzman kişiler eğitim veriyor. ıki gün süren eğitim seminerinde, partinin fikirleri, felsefesi,  seçmenle temas, seçim propaganda yöntemi, halkla ilişkiler, teşkilat yapısı, hedeflerimiz, projelerimiz ekonomi yönetimi siyasi stratejiler gibi konularda eğitim veriliyor.
 
ılk günkü açış oturumunda Samsun eski milletvekili Prof. Dr. Latif öztek, Konya eski milletvekili Zülfikar Gazi, Eğitimci Muzaffer Baydar konuşmacı olarak katıldı.Eğitim seminerin açılışında bir konuşma yapan Saadet Partisi Hatay ıl Başkanı Necmettin çalışkan “Bu eğitimle yeni bir döneme girmiş olacağız. Tüm il ve ilçe yönetim kurullarını, hanım kollarımızı ve belde yöneticilerimizi eğitimden geçiriyoruz.
 
Teşkilatın dinamizmi bu programla büyük bir ivme kazanmış olacaktır. Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da çok daha büyük bir heyecan ve şevkle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halkımıza, ülkemizin ve dünyanın gerekçelerini anlatıp, mesajımızı en iyi şekilde ulaştıracağız. Halkımıza iyiyi, doğruyu güzeli faydalı ve adaleti anlatacağız, telkin edeceğiz. ınanıyoruz ki halkımız; doğruyu bulacak ve içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacaktır. Eğitimde beklentilerin üzerinde bir performans sergilendiğini belirten çalışkan üç yüzü aşkın parti görevlisinin eğitildiğini açıkladı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.