İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SP ıl Divan Toplantısı…

Saadet Partisi coşkulu il divan toplantısı hafta sonu Belen ilçesi Belediye düğün salonunda yapıldı. Her ay Hatay’ın ayrı bir ilçesinde yapılan ıl Divan Toplantısına partililerin yoğun katılım göstermesi parti yöneticilerini memnun etti.
 
Belen’de yapılan toplantıya Genel sekreter Yardımcısı Atıf öZBEY, ıl Başkanı Necmettin çALIşKAN, ıl Başkan Yardımcıları Abdulhadi BüK, Selami çEKıç, Selim DEMıRLı, Merkez ılçe Başkanı Nurettin HOCAOğLU, Belen ılçe Başkanı Halit COMART ve diğer ılçe Başkanları ile yüzlerce partili ve vatandaşlar katıldı. Yapılan toplantı dört saat sürmesine rağmen ilgiyle dinlendi ve sonuna kadar takip edildi.
 
Toplantının açış konuşmasını yapan Saadet Partisi Hatay ıl Başkanı Necmettin çALIşKAN Saadet Partisinin hızla iktidara yürüdüğünü belirterek “Saadet, yeni vizyonuyla geçmişinden aldığı güçle geleceğe emin adımlarla yürüyor.  Yurdun dört bir yanından insanlar akın akın partimize ve genel başkanımıza büyük sevgi duyuyor” dedi.
 Açıklamalarında genel konulara da değinen çALIşKAN, ülkenin kaos ortamına çekilmeye çalışıldığını söyledi. çALIşKAN, birileri ülkeyi felakete sürüklemek için çabalıyor. Bu oyunlara alet olunmamalı ama aynı zamanda bunu istismar konusu da yapmamalı dedi. Yargıya müdahale edilmesinin bir tür darbe anlamına geldiğini bunun da kabul edilemez bir gelişme olduğunun altını çizen çALIşKAN, “Adaletin olmadığı yerde hayat olmaz” dedi. Yedi seneden beri milletimizin derdine derman bulunamadığını esnafın sanatkârın, çiftçinin, memur ve emeklilerin zor durumda olduğunu, işsizliğin ise had safhada olduğunu belirterek ülke’de esas gündemin halkın refahı olması gerektiğini söyledi. Toplantıda Saadet Halkla ılişkiler Başkanı Selami çEKıç ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih DöKMECı de birer konuşma yaptılar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir