İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sun Express 20 Tl’ ye Uçuyor…

Türk Hava Yolları ve Lufşansa’ nın eşit ortaklıklı havayolu şirketi Sun Express, bu yılın Mart ayından itibaren her cumartesi günü saat 20.00’den sonra satışa çıkardığı iç hatlarda, “20 destinasyona, ilk 20 koltuk 20 lira” kampanyasını, yeni uçuş destinasyonları Hatay ve Mardin’e de uygulayacak.
ıç hatlarda Mardin ve Hatay’ın yanı sıra, dış hatlarda Zürih, Hamburg, Nürnberg, Düsseldorf ve Dortmund’a 25 Ekim’den itibaren ıstanbul’dan karşılıklı düzenleyeceği seferlerle destinasyon sayısını 15’ den 22’ ye çıkartacak olan Sun Express, bu sayede yıl sonuna kadar 5.5 milyon yolcu taşıyacak.
Sun Express, bu yılın Mart ayından itibaren her cumartesi günü saat 20.00’den sonra satışa çıkardığı iç hatlarda, “20 destinasyona, ilk 20 koltuk 20 lira” kampanyasını, yeni uçuş destinasyonları Hatay ve Mardin’ e de uygulayacak. Sun Express’in, 25 Ekim’ de başlatacağı Hatay ve Mardin uçuşlarında, ilk 20 koltuk 20 lira kampanyası Kasım ayı ortasından itibaren geçerli olacak. ıç hatlarda Mardin ve Hatay’ın yanı sıra, dış hatlarda Zürih, Hamburg, Nürnberg, Düsseldorf ve Dortmund’ a 25 Ekim’ den itibaren ıstanbul’ dan karşılıklı sefer başlatarak, 15’ den 22 destinasyona uçacak olan Sun Express, bu sayede yıl sonuna kadar 5.5 milyon yolcu taşıyacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir