İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Taraftarlar Çanakkale Yolunda…

Hataysporlu taraftarlar, Hatayspor’un cumartesi günü çanakkale Dardanelspor ile oynayacağı ve şampiyonluğu belirleyebilecek kritik maç için çanakkale’ye akın edecek.Haber MerkeziSpor Toto 3. Lig 3. grupta ilimizi temsil eden ve liderliği elinde bulunduran Hatayspor, cumartesi günü çanakkale’de çok kritik bir maça çıkacak.

 

 

Temsilcimiz Hatayspor çanakkale Dardanel deplasmanında alacağı 3 puanla matematiksel olarak şampiyonluğu garantileyerek bir üst tura çıkacak.

 

Hataysporlu taraftarlarda bu kritik maçta takımlarını yalnız bırakmamak için, 3 otobüsle çanakkaleye çıkartma yaparak, temsilcimize bu zorlu sınavında destek verecekler.

 

 

çanakkale’ye 3 OtobüsKonuyla ilgili açıklama yapan Hatayspor Taraftarlar Derneği, bu haftasonu Cumartesi günü çanakkale Dardanel maçında şampiyonluğu büyük ölçüde belirleyecek maça Antakya’dan 3 otobüsle taraftar taşıma hedefinde olduklarını ve bu konuda Hatayspor yönetim kurulu ile görüştüklerini belirtti.

 

 

Hafta başından itibaren Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin’in başkanlığında çalışmalarını sürdüren Derneğimizin yönetim Kurulu tam kadro olarak çanakkale maçının gidiş ve dönüş organizasyon çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

çanakkale’ye Cuma günü Antakya’dan 3 otobüsle gidilecek olan bu maça yaklaşık 150 taraftarla birlikte ıstanbul da yaşayan Hataylı hemşerilerimiz ıstanbul’dan çanakkale’ye 2 otobüsle yaklaşık 100 kişi iştirak edeceği, ızmir’de yaşayan ve üniversitelerde okuyan hemşerilerimizle birlikte Hatayspor’umuzu en az 500-600 kişiyle desteklemeyi hedefliyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir