İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Teksöz Esnafın Sorunlarını Dinliyor…

          Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı A.Kadir TEKSöZ, HESOB Denetleme kurulu Başkanı Sabit AK ve HESOB Eğitim Müdürü Rasim BERBER, çekmece Minibüsü Kooperatifi Yönetim Kurulu ve üyelerini ziyarettiler. Sorunları yerinde izleyen HESOB Başkanı Kadir TEKSöZ, şoför esnafının sorunlarını bire bir dinledi.
 
               çekmece Kooperatifi adına konuşan Refik BOSTANCI, ‘‘Güzergâh değişikliği şoför Esnafını ve vatandaşları olumsuz yönde etkilediğini belirterek, HESOB Başkanı Kadir TEKSöZ, Denetim Kurulu Başkanı Sabit AK ve HESOB Eğitim Müdürü Rasim BERBER’ in Kooperatifimizi ziyaret etmeleri ve sorunlarımızı dinlemeleri biz şoför Esnafını mutlu etmiştir. Hali hazırda çok zor seyahat etmekteyiz, huzursuzuz. Başkanımız vasıtası ile inşallah sorunumuz çözülür’’ dedi.
 
                  HESOB Başkanı Kadir TEKSöZ’ ün kooperatif üyelerine yapmış olduğu konuşmasında, özellikle güzergah değişikliği üzerinde çok duruldu.TEKSöZ konuşmasında Kooperatif yöneticilerinin 9 Aralıkta yapılacak olan ıl Trafik Komisyon Toplantısından önce kendilerine yazılı güzergah Projelerini müracaat etmelerini istedi. Ayrıca, Hatay’ da Marka Kentimize katkıda bulunmak için şoför Esnafımızın Araba Modellerini yükseltmelerini, traşlı,düzenli,tertipli ve Tek tip elbise giymelerini istedi. TEKSöZ konuşmasının sonunda sorunları  mülki amirlere ileteceğini ve sorunların çözümü hususunda çekmece Kooperatif üyelerine söz verdi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir