İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tenis turnuvası başladı…

26. Antakya Festivali etkinlikleri çerçevesinde masa tenisi turnuvalarına başlandı. Erkeklerde 15 takım, bayanlarda ise 6 takım kıyasıya mücadele verecek.

21 Haziran’da başlayan turnuvaya erkeklerde takım olarak Hatay Mustafa Kemal üniversitesi, Eğitim Müfettişler Başkanlığı, Sosyal Hizmetler ıl Müdürlüğü, ıl Telekom Müdürlüğü, Hatay Muhasebeciler Odası, Hatay ıl Milli Eğitim Müdürlüğü, Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (A), Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (B), Antakya Devlet Hastanesi, Hatay Vergi Dairesi Bşk. (Denetim-Koor. Müd.), Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü, Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı (Adliye), ış Bankası Antakya şubesi (A), ış Bankası Antakya şubesi (B), ış Bankası Antakya şubesi (C) olmak üzere toplam 15 takım iştirak etti.

15 takım, 4 ayrı grupta kendi içinde lig usulü mücadele verecek.

Yapılan kura çekimi sonrasında A grubunda; MKü, Ağız ve Diş Sağlığı (B), Telekom, ış Bankası (A).

B gurubunda; Milli Eğitim Müdürlüğü, Vergi Dairesi Başkanlığı, Eğitim Müfettişler Başkanlığı, Muhasebeciler Odası.

C grubunda; Ağız ve Diş Sağlığı (A), Gençlik Spor ıl Müdürlüğü, ış Bankası (C), Antakya Devlet Hastanesi.

D grubunda; Cumhuriyet Başsavcılığı, Sosyal Hizmetler, ış Bankası. (B) takımları yer aldı.

Bayanlarda ise Ağız ve Diş Sağlığı (A), ıl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü ve Ağız ve Diş Sağlığı (B) olmak üzere 4 takım lig usulü şeklinde mücadele verecek.

Her gurup içinde toplam 12 müsabakanın yapılacağını kaydeden düzenleme kurulu, alınacak olan puanlara göre her gruptan 2 takımın yarı finale çıkacağını ve sonrasında da festival programının içerisinde final maçlarının yapılacağını kaydetti.

Tüm müsabakaların, Gençlik Spor ıl Müdürlüğü Antakya Spor Salonu’nda yapılacağını ifade eden düzenleme kurulu, ilk grup maçlarının saat 18.30’da oynanacağını kaydetti.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir