İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Terörle Mücadelede Yılmayacak

AK Parti Hatay Milletvekili Karasayar: “Türkiye, alçakça saldırılar karşısında yılmayacak, mücadele etmeye devam edecektir” 
 
 
 
AA
 
 
 
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Türkiye’nin alçakça saldırılar karşısında yılmayacağını, mücadele etmeye devam edeceğini bildirdi. 
 
 
 
Karasayar, yaptığı yazılı açıklamada, hedefi, gerekçesi ne olursa olsun, güvenlik güçlerine, askerlere, polislere ve sivillere yönelik yapılan her türlü eylemin, kabul edilemez olduğunu kaydetti. 
 
 
 
Ay yıldızlı bayrağın dalgalanmaya devam edeceğini ifade eden Karasayar, açıklamasında şunlara yer verdi: 
 
 
 
“çok önemli bir coğrafi konuma sahip, bölgesinde ve dünyada etkisi giderek artan Türkiye’nin gelişmesini kalkınmasını, halkının refah seviyesinin artmasını arzu etmeyen, istemeyen bir takım odaklar olabilir. Tek vatan, millet, devlet olarak birlik içinde yaşamaya devam edeceğiz. Buna kimse engel olamayacak. Türkiye, bu işlerin üstesinden gelecek. Terör yoluyla Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin önünü kesmek, onun heyecanını ortadan kaldırmak mümkün değildir. Türkiye, doğru bir yolda milletler arası yarışta hızlı bir şekilde hedefe doğru koşmaktadır. Ne yazık ki teröristlerin hain saldırıları sonucu Hakkari’de 8, Belen ilçemizde 1 askerimiz şehit olmuştur. Türkiye, alçakça saldırılar karşısında yılmayacak, mücadele etmeye devam edecektir. ülkemizin birlik, beraberlik ve huzurunu bozmayı hedef alan bu hain saldırıyı lanetliyorum.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir