İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TKDK proje kabul edecek…

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Hatay ıl Koordinatörü Savaş özgürsoy, 1 Eylül 30 Kasım tarihleri arasında proje başvurularını kabul edeceklerini açıkladı.
 
özgürsoy yaptığı yazılı açıklamada 4 Temmuz 2010 tarihinde Hatay ıl Koordinatörlüğünün resmen hizmet vermeye başladığını belirterek, “Söz konusu sürece yönelik olarak; kurumumuz ve Hatay ilinde desteklenecek faaliyet alanları hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla, Antakya Ottoman Palace Otelde 605 davetlinin katılımıyla lansman toplantısı yapmıştır. ılçelerde tanıtım çalışmaları tamam Kurum olarak hizmete girdikleri günden bu yana hız kesmeden tanıtım ve bilgilendirme toplantılarına devam ettiklerini belirten özgürsoy, “Bu kapsamda Antakya merkez ve 11 ilçe merkezinde tanıtım ve bilgilendirme toplantılarını gerçekleştirmiştir. 22 Temmuz’da merkez ilçe ve ilçelerde yaptıkları bilgilendirme toplantılarını tamamladık.
 
Kurumumuz ayrı zamanda Hatay ilindeki ilgili kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşları ile karşılıklı görüş alış verişi, değerlendirme, tanıtım ve bilgilendirme toplantıları da organize etmiştir” dedi. Kurumları da bilgilendirdik Bu çerçevede, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz’ in Hatay il Koordinatörlüğüne bir çalışma ziyareti gerçekleştirdiğini de hatırlatan özgürsoy, “Diğer taraftan koordinatörlüğümüz, ıl genel Meclisi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Hatay Esnaf Ve Sanatkârlar Odası (HESOB), Türkiye Küçük ve Orta ölçekli ışletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYöV) ve ilgili sivil toplum kuruluşları ile tanıtım ve bilgilendirme toplantıları düzenlemiştir” dedi.
 
ılçe ve köylerde tanıtım Tanıtım ve bilgilendirme toplantılarına il, ilçe ve köy düzeyinde devam ettiklerini belirten özgürsoy, “Koordinatörlüğümüz 35 Belde ile 150 köy toplantısını Ağustos ayının sonuna kadar tamamlamış olacaktır. Ayrıca Hatay ili geneline billboard ve afiş çalışması yapılmıştır.
 
Hatay ili resmi kurumlarının ve ilgili sivil toplum kuruluşlarının internet sitelerinde ve ilan panolarında yayınlanmak üzere kurumun faaliyetleri ile ilgili tanıtım ve bilgilendirme materyalleri ilgili kurum ve kuruluşlara gönderilmiştir” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir