İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TP’ den EHDAV’ a Ziyaret…

Türkiye Partisi Hatay ıl Teşkilatı yapmış olduğu ehli -beyt ziyaretinde şu görüşlere yer verildi:
EHLı BEYT Vakfı Başkanı Sayın ALı yeral ve yönetim kurulu üyeleri. Bizleri misafir ettiğiniz için Türkiye partisi adına teşekkür ediyor. Genel Başkanımız Sayın Abdullatif şener’ in selamlarını iletiyoruz.
 
Türkiye Partisi olarak partimizin adından anlaşıldığı gibi bizler tüm Türkiye’ yi hiç bir ayrım yapmadan kucaklayan bir partiyiz. Bu anlayışımızdan dolayı ırkı, dini, mezhebi ne olursa olsun. Türkiye Cumhuriyeti’ nin çizmiş olduğu kırmızı çizgileri esas alan birlikten dirlikten ve bu ülkeyi seven herkes bizim can dostumuzdur. şuanda bulunduğumuz ortamı sizlerde en az bizim kadar bilmektesiniz. Bizde bu ülkede sıkıntıları gidermek için ULU öNDERıMıZ ATATüRK’ ün vasiyetinden biri olan ULUSUMUZU çağdaş medeniyetler üzerine çıkarmak için güzel  vatanımızın yönetimine talibiyiz. Bu talebemizden dolayı sizlerinde desteğinize ihtiyacımız var. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.
 
 
EHLıBEYT Başkanı Sayın Ali YERAL’ da Türkiye Cumhuriyetinde demokrasi gereği olan sivil toplum örgütlerini önemsediklerini bundan dolayı kapımızın herkese açık olduğunu, doğruların yanında yanlışlarında karşısında olduğunu bundan böyle dünyanın iletişim ağında daha da küçüldüğünü farklı düşüncelerin mezheplerin ALLAH tarafından insanlara bir güzellik olarak sunulmuştur dedi. Daha sonra karşılıklı konuşmalardan dolayı herkesin bu ziyaretten çok memnun olarak ayrıldığı gözlendi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir