İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TSM Korosundan Muhteşem Konser…

Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal ışler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Türk Sanat Müziği Korosu geçtiğimiz Cuma akşamı Kültür Merkezi salonunda izleyenlere muhteşem bir konser verdi. Protokol mensuplarının da oldukça ilgi gösterdiği konser halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşti.
 
 
 
    Konsere Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, Garnizon Komutanı P.Kd.Alb. Recep Orhan Bakırcı, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, Adalet Komisyonu Başkanı Esabil Saylak, Ak Parti Merkez ılçe Başkanı ş.Kudret özbakış, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve vatandaşlar katılım gösterdi. şef Bengi Duman yönetiminde izleyenlere Türk Sanat Müziği’nin seçkin eserlerini sunan koro müzikseverler tarafından büyük beğeni kazandı.
 
 
 
Konser bitiminde tüm koro elemanlarına gerçekleştirdikleri konser dolayısıyla teşekkür eden ve koroyu temsilen şef Bengi Duman’a ve koro elemanlarına çiçek veren Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, Garnizon Komutanı P.Kd.Alb. Recep Orhan Bakırcı ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş yaptıkları konuşmalarda konseri onurlandıran herkese ayrı ayrı teşekkür ederken, kültür etkinlikleri çerçevesinde izleyenlere güzel bir gece yaşatan Türk Sanat Müziği Korosu’nu ve konserin düzenlenmesinde emeği geçen herkesi kutladıklarını ifade ettiler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir