İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tüm takımlara başarılar…

Anadolu Taraftarlar Federasyonu adına açıklama yapan Basın Sözcüsü Sadullah Ergin; “Sporu; birlik ve dayanışmamızı sağlayan önemli bir sosyal faaliyet olarak gören Anadolu Taraftarlar Federasyonu olarak 2010–2011 futbol sezonunun dostluk, kardeşlik ve centilmence geçmesini temenni ediyoruz.” Dedi.

 

Tüm taraftar derneklerini bir çatı altında toplayarak, takımlar ve taraftarlar arasında ki birlik ve dayanışmayı pekiştiren Taraftarlar Federasyonumuz, yeni sezonda tüm takımlara başarılar diler. Sözlerine yer veren Ergin konuşmasının devamında; “Millet olarak en fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde sporun birleştirici unsurunu değerlendirerek en güzel tabloyu biz taraftarlar olarak tribünlerde oluşturmamız gerekiyor.

 

 
Uzun yıllar önce Anadolu’da takımlar arasında ki maçlarda yaşanan tribün olayları, kurulan Anadolu Taraftarlar Federasyonu’nun özverili ve gayretli çalışmaları neticesinde yerini dostluğa bırakmış, rekabet takım kadroları tarafından sahada kaliteyi arttırmaya yönelik yansımaya başlamıştır.

 

Bir süre önce genel kurul sonunda oluşan Abdullah Tuğbay başkanlığında ki yönetim kurulu, aynı hedefler doğrultusunda rakip takım taraftarlarını bir araya getirerek maçların dostluk ve centilmenlik içerisinde geçmesi konusunda çabalarını sürdürmeye kararlıdır.

 

Bu düşünceler içerisinde tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar dilerken, taraftarlarım arasında ki dostluğun artmasını, maç sonunda kazananın Türk futbolu olmasını diliyoruz.” Dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir