İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk Polisi 164 yaşında…

Türk Polis Teşkilatı’nın 164. kuruluş yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Hatay’da da törenlerle kutlanıyor.

 Bu bağlamda Antakya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaretle bir açıklama yapan Hatay Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu; “7 gün 24 saat vatandaşa hizmet sunan polisimiz, bundan sonra da görevini en iyi şekilde yerine getirecektir.” dedi. Türk Polis Teşkilatı’nın 164. yıldönümünü kutladığımız şu günlerde, Asya Gazetesi olarak biz de şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, Türk Polis Teşkilatımızın 164. yaşını  kutluyoruz.

 Hatay Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu ve 5 Müdür Yardımcısı, Polis Haftası kutlamaları öncesinde Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Abdullahoğlu’nu ziyaret etti.  Polis haftası kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilmesi beklenen kutlama programı hakkında bilgi veren Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, Emniyet Teşkilatının Atatürk ilke ve devrimleri ışığında hizmet veren bir kurum olduğunun altını çizerek, bu yolda ödün vermeden hizmet vermeye devam ettiklerini vurguladı.

 1 Nisan’dan itibaren yaşama geçen Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin faaliyetlerine başladığını ayrıca hatırlatan Kalyoncu, büro faaliyetleri çerçevesinde daha iyi bir hizmet verebileceklerine inandığını söyledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir