İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye birincisi Hatay’ dan…

Hatay’da 8. sınıf öğrencisi SBS’den 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olduğu bildirildi. Reyhanlı ılköğretim Okulu öğrencisi Atalay Aksoy, Final Dergisi Dershanesi Antakya şubesi’nde düzenlenen törende, tebrikleri kabul ederek, hedefinin Galatasaray Lisesi’nde öğrenim görmek olduğunu söyledi.

Galatarasaylı olduğunu başarısında ailesinin ve dershanenin büyük pay olduğunu belirten Atalay, ”SBS’ de tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan almam beni çok mutlu etti. Bir Galatasaraylı olarak, Galatarasay Lisesi’nde öğrenim görmenin ayrıcalığını biliyorum. ınşallah bu hayalim gerçekleşir” diye konuştu. 

Antakya Final Dergisi Dershanesi Müdürü ısmail şahan çelik de, öğrencilerini başarısından dolayı kutlayarak, ”En başta öğrencimizin ailesini, okul öğretmenlerini kutluyoruz. 500 tam puan alarak 8. sınıfların Türkiye birincisi olmasında final eğitim kurumları öğretmenlerinin ve yayınlarının büyük bir katkısı olduğuna inanıyoruz. Bundan sonraki eğitim öğretim yaşamında final eğitim kurumları olarak öğrencimizin yanında olacağımızı belirtiyor ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir