İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’ de Değişim Hareketi…

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Hatay ıl Sorumlusu Mehmet Daraoğlu, ülkenin yeni bir siyaset anlayışı ve koşulsuz demokrasiyi ön plana çıkaran değişime gereksinimi olduğunu ileri sürerek, “Bu değişim halkımızın öncülüğünde TDH olacaktır” dedi. Daraoğlu, düzenlediği toplantıda, hafta sonunda, TDH lideri Mustafa Sarıgül’ ün ıstanbul Abdi ıpekçi Spor Salonunda, iktidar yolunda “ıstanbul buluşması mitingine” Türkiye’nin her yerinden yoğun bir katılımın olduğunu söyledi. 20 bin kişinin salonda bulunduğu mitinge birçok TV kanalının haber bültenlerinde mitinge geniş yer verdiğine dikkati çeken Daraoğlu, şöyle konuştu: “Salonda gençler ve kadınlar çok fazlaydı. Bugünden itibaren yeni bir sayfa açıyoruz. TDH’ nin tek amacı iktidar olmaktır.
 
 
Mevcut iktidar kavgacı, Muhalefet dermansız, ışte TDH yepyeni bir ruhla halkımızın değişim istemleri doğrultusunda harekete geçerek iktidara yürümektedir. Alın teri ve emek için. Sanayici ve üretici için, dul yetim ve engelliler için gençlerimiz ve gelecekleri için, yoksullar ve yaşlılar için, öğrencilerimizin daha iyi ve çağdaş eğitimi için, üniversiteye giremeyen gençlerimiz ve üniversite mezunu işsiz gençlerimiz için hedefimize odaklandık.
 
 
Mevcut partiler umut veriyor ancak kendi koltuklarını korumakla meşguller. Halkımız çaresizlikten mevcut partilere oy vermekte ama şimdi bir seçenek var oda güneş gibi doğan Türkiye Değişim Hareketi. ülkemizin yeni bir siyaset anlayışı ve koşulsuz demokrasiyi ön plana çıkaran değişime gereksinimi vardır. Bu değişim halkımızın öncülüğünde TDH olacaktır. Mustafa Sarıgül liderliğinde yeni yılda yeni parti çağdaş önce insan ilkesini önemseyen halkın özlemlerini arayışlarının yanıtı olacak olan gençlere, kadınlara önem veren eşitlikçi, sosyal hukuk devleti ilkelerini benimseyen sivil toplum kuruluşlarına önem veren bir hareket doğuyor. TDH ve lideri Sarıgül ilk seçimde halkın teveccühleriyle iktidara yürüyecektir. Bu yeni doğan güneş Türkiye’yi aydınlatacaktır.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.