İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Değişim hareketi…

Türkiye Değişim Hareketi, Hatay ıl Başkanı Daraoğlu; Mustafa Sarıgül Başkanlığındaki Türkiye Değişim Hareketi’ nin, yol haritasını 27 Eylül 2009 Pazar günü ıstanbul’dan açıklayacağını duyurdu.Ecz. Mehmet Daraoğlu imzasıyla yapılan açıklamada; “Türkiye genelindeki tüm il örgütlerinin katılımıyla ıstanbul Zeytinburnu Abdi ıpekçi spor salonunda düzenlenecek şölende konuşacak olan Genel Başkan Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi’ nin hem yol haritasını açıklayacak, hem de Türkiye’ ye çok önemli mesajlar verecektir.” Denildi.
 
“Hatay ıl Başkanı olarak, öncelikle okullarımızın açıldığı bugünlerde, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum.” şeklinde konuşan Daraoğlu; Türkiye Değişim Hareketi’ nin, 27 Eylül 2009 tarihindeki ıstanbul Zeytinburnu’ ndaki şölen öncesinde, Akdeniz Bölge Sorumlusu, Mersin ıl Başkanı Avukat Adil Aktay, Akdeniz Bölgesi’ndeki il örgütlerini ziyaretleri çerçevesinde Antakya’ ya gelerek Hatay örgütümüzle toplantı yaptı.Toplantıda, şölene katılacak örgütümüzün yapacağı çalışmaları değerlendiren Adil Aktay, çok olumlu izlenimlerle Hatay’ dan ayrıldı.” Dedi.
 
Basın açıklaması şöyle sürdü; “önce insan ilkesiyle, halkımıza önem veren yapılaşmayı pekiştirmek üzere halk ile örgütün buluşacağı toplantıda, itibarlı, tecrübeli yol arkadaşlarımızda tanıtılacaktır. Bu şölende de gençlerimiz ve değişimden yan olan halkımız el ele vererek, partileşmemize hız vereceklerdir. Türkiye Değişim Hareketi olarak, Pazar günü ıstanbul’da buluşmak ümidiyle, tüm üyelerimizin ve halkımızın geçmiş Ramazan bayramlarını kutluyorum.”                                                                                                                                                 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir