İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’ye Değer projeler…

Eğitim, çevre ve spor alanlarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’ye Değer katan Türk Telekom, 81 ilin tamamında fark yaratıyor. Türkiye’ye Değer buluşmaları ile Türkiye’ye Değer projelerini anlatan Türk Telekom, altıncı toplantısını Güney 2. Bölge’de düzenledi.
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Türkiye’ye Değer” sosyal sorumluluk projeleriyle 81 ilin tamamında değer yaratıyor.

Eğitim, spor ve çevre alanlarında sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlayan Türk Telekom’un, bu projeleri kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlediği, 81 ili kapsayan turun altıncı durağı Güney 2. Bölge oldu. Türk Telekom Uluslararası ve Toptan Satış Başkanı Mehmet Toros, Pazarlama ve ıletişim Başkanı Erem Demircan ve Güney 2. Bölge Müdürü Ramazan Gezer, Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Niğde ve Osmaniye illerini kapsayan Güney 2. Bölge’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 
Toplantıda Türk Telekom’un Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiği “Türkiye’ye Değer” sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi verildi. Türk Telekom Uluslararası ve Toptan Satış Başkanı Mehmet Toros,  ürün ve hizmetleriyle müşterilerine değer yaratırken, sosyal sorumluluk ve topluma katkı projelerini de aynı mesajla yürüttüklerini belirtti.

Toros şunları söyledi:

“2005 yılında sabit hat operasyonları haricinde Avea’nın yüzde 40’lık hissesine sahipken, bugün 8 şirketten oluşan Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri grubu haline dönüştük. 2009 yılında altyapı ve teknolojiye gerçekleştirdiğimiz konsolide yatırım miktarı 2.5 milyar TL’ye ulaştı.

 ‘Bir fark yaratsak yeter Türkiye’ye Değer’ sloganı ile yürüttüğümüz çalışmalarımızla da başta eğitim, spor ve çevre olmak üzere birçok alanda toplumsal gelişime destek veriyor, katkı sağlıyoruz.

81 ilde yürüttüğümüz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz geçtiğimiz yıl ulusal ve uluslararası organizasyonlardan 20’den fazla ödül aldı. Türk Telekom Okulları, Türk Telekom Internet Evleri, Türk Telekom Spor Okulları ve E-fatura Ormanları gibi ulusal çapta dev sosyal sorumluluk projelerimiz tüm hızıyla sürüyor”

Türk Telekom projeleri fark yaratıyor…

Güney 2. Bölge Müdürü Ramazan Gezer, bölgede gerçekleştirilen “Türkiye’ye Değer” projelere ilişkin şunları söyledi: “2014 arkadaşımızın çalıştığı Güney 2. Bölge kapsamındaki illerde, Türk Telekom Spor Kulüpleri’nde şimdiye kadar 309 sporcu yetişti. Güney 2. Bölge’de halen 8 il ve ilçede toplam 66 internet evi faaliyet gösteriyor. Bu bölgede bugüne kadar 11 bin ağaç dikimi gerçekleştirdik. Güney 2. Bölge sınırları içindeki eğitim binası sayısı ise 4’e ulaştı.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir