İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turnuva 17 mayısta…

Erhan Aksay Futbol Turnuvası 17 mayısta başlıyor.   

Hatay’ın anavatana katılışının yıldönümü kutlamaları çerçevesinde, her yıl 21–23 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Antakya Festivali’nin geleneksel etkinliklerinden olan Erhan Aksay Futbol Turnuvası 17 Mayıs’ta başlıyor.

Antakya Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken, bundan yirmi altı yıl önce elim bir trafik kazası sonucunda kaybettiğimiz merhum Erhan Aksay anısına düzenlenen turnuvaya ilgi her geçen yıl daha da artıyor. Bu yıl turnuvaya resmi kurum, kuruluş, oda ve dernek temsilcisi toplam otuz dokuz takım katılıyor.

Başkan Savaş: Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş; konuyla ilgili yaptığı açıklamada; turnuvaya katılım gösteren tüm takımlarımıza başarılar dilediğini belirtti. Savaş, turnuvanın daha coşkulu olabilmesi amacıyla kapsamını genişlettiklerini, turnuvaya resmi kurumların yanı sıra oda ve dernekleri de dâhil ettiklerini böylelikle kurumlar arası dostluk ilişkilerinin daha da pekişeceğini vurguladı.

 17 Mayıs’ta saat 19.30’da başlayacak turnuva açılış maçı öncesinde, saat 18.00’den itibaren izlemeye gelen seyircilere mercimekli aş ve ayran ikramında bulunacaklarını belirten Başkan Savaş, ayrıca Mehter Takımı’nın açılış öncesinde bir gösteri sunacağını ve saat 19.00’da protokol mensuplarının otuz dakikalık maç yapacağını sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir