İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ücretsiz Tiyatro Gösterisi…

Türkiye Sigorta ve Reasürans şirketleri Birliği tarafından çocuklara sigorta bilinci kazandırabilmek amacıyla hazırlanan “Bay Hooop Evde şamata” oyunu, 10 Nisan cumartesi günü 10:00 ve 13:00 seanslarıyla Hatay Antakya Kültür Merkezi’nde Hatay’lı çocuklarla buluşacak. Hatay’da çocuklarımız oyunu üCRETSıZ olarak izleme fırsatı bulacak.
 
Türkiye Sigorta ve Reasürans şirketleri Birliği’nin talebi doğrultusunda çocuklara sigorta bilincini aşılamak amacıyla BKM tarafından yazılıp sahnelenen “Bay Hooop Evde şamata” oyunu, yola çıktığı Anadolu turnesinde hem çocuklar hem de veliler tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor.  şimdiye kadar yaklaşık 22.000 km yol kat eden oyun, 45 günde yaklaşık 52 bin izleyiciye ulaştı.
 
ülkemizde sigorta bilincinin gelişmesini sağlama vizyonu doğrultusunda Türkiye Sigorta ve Reasürans şirketleri Birliği’nin (TSRşB) talebi ile BKM tarafından hazırlanan “Bay Hooop Evde şamata” oyunu minik izleyicilerinden tam not alıyor.
 
şu ana kadar başta ıstanbul’un birçok ilçesinde de olmak üzere Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, çanakkale, ızmit, Bursa, Denizli, Antalya, ızmir, Konya, Kayseri, Adana, Gaziantep, Malatya, Elazığ, Trabzon, Samsun, Erzurum, Erzincan, Kütahya, Eskişehir, Yalova, Kars , şanlıurfa, Mardin’de perdelerini açan oyun toplamda yaklaşık 52.000 çocuk ve veliye ulaşmayı başardı. Oyun, çocukların yanı sıra velilerden de beğeni topladı. Oyun ile şu ana kadar yaklaşık 22.000 km yol kat edildi.
 
TSRşB’nin sponsorluğunda çocuklar için son derece eğlenceli ve keyifli olan “Bay Hooop Evde şamata” oyunu ıskenderun, Ankara‘dan sonra 2010 yılı 23 Nisan günü ıstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde Final oyunla bu sezonu kapatacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir