İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üniversitelerarası Spor Müsabakaları…

Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerefettin Canda’nın çalışmalarıyla üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşecek olan üniversitelerarası Spor Müsabakalarının açılışı yapıldı.
Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerefettin Canda il dışında olması sebebiyle  programa katılamadı. Açılış konuşmasını yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ertuğrul Eğilmez: “Türkiye üniversite Sporları Federasyonu Başkanlığı’nın 2009-2010 öğretim yılı faaliyet programında yer alan üniversiteler Futbol 2.Lig Müsabakaları 04-08 Aralık 2009 tarihleri arasında Hatay’da yapılacaktır.
 
üniversitemiz ev sahipliğinde, Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü’nün destekleri ile düzenlenen bu müsabakalara Mustafa Kemal üniversitesi, Mersin üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü ımam üniversitesi, Adıyaman üniversitesi ve Gaziantep üniversitesi katılmaktadır.Konuk takımlara hoş geldiniz diyor, müsabakaların kardeşlik ve centilmenlik havası içerisinde geçeceğine olan inancımı belirtmek istiyorum.
Sizleri burada ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Müsabakalarda bütün takımlara başarılar diliyor, hepinize saygılar sunuyorum.”dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir